Hírek

Elérhetőségek

Álláspályázat - Gondozónő

KÖZSZOLGÁLLÁS sorszám:  16470

Intézményi iktatószám:  77/2023

ÁLLÁSPÁLYÁZAT

PINCEHELY NAGYKÖZSÉG ÖNKORMÁNYZATÁNAK GONDOZÁSI KÖZPONTJA

pályázatot hirdet Közalkalmazotti jogviszony (Kjt.) keretében

gondozónő

Munkakör/feladatkör betöltésére.

Tevékenységi kör (ellátandó feladatok):  Házi segítségnyújtás. Főbb feladatok, tevékenységek: - mindennapi higiéné biztosítása - mindennapi gondozási teendők, gyógyszerelés

Betöltendő állás szakmacsoportja:  szociális és gyámügy

Betöltendő állás munkakörének szakterülete (munkakörcsalád):  Egyéb

Betöltendő állás jogviszonya:  Közalkalmazotti jogviszony (Kjt.)

Foglalkoztatás időtartama, munkaideje, munkarendje, formája:
  Határozatlan, 40 óra, teljes munkaidő (heti 40 óra), Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:  Pincehely

A munkáltatóval, állással kapcsolatos egyéb lényeges információ (pl. jogviszony létesítés feltételei; próbaidő; illetmény/fizetés, speciális adatvédelmi tájékoztatás, szervezet honlap címe stb.):  A pályázat benyújtásának módja: - e-mail: gondozasikozpont.pincehely@gmail.com - postán, illetve személyesen: Pincehely Nagyközség Önkormányzatának Gondozási Központja (7084 Pincehely, Mártírok utca 19.) intézményvezetőjénél Az illetmény megállapítására irányadó a közalkalmazottak jogállásáról szóló 1992. évi XXXIII. törvény.

Feltételek, előnyök
Pályázati feltételek

Jogállásból fakadó jogszabályi követelmények:

  Büntetlen előélet

  Cselekvőképesség

  Magyar állampolgárság

  Erkölcsi bizonyítvány

Elvárt végzettség/képesítés:

  3. Befejezett 10. osztály, alsó középfokú részszakképesítés, szakképesítés vagy szakképesítés-ráépülés, felnőttképzési szakmai végzettség, részszakma - középfokú szakképzettség , Egészségügy és szociális gondoskodás, tovább nem bontható, Szociális gondozó és ápoló

  4. Érettségi, vagy középfokú szakképesítés vagy szakképesítés-ráépülés felső középfokú részszakképesítés vagy szakképesítés szakma - középfokú szakképzettség szakképesítés speciális készségfejlesztő szakiskolai szakképzettség , Szociális gondoskodás, tovább nem bontható, Szociális gondozó és ápoló

Pályázat elbírálása során előnyt jelent

A pályázat elbírálása során előnyt jelent a szakmai tapasztalat?:  Nem

A pályázat elbírálása során előnyt jelent a vezetői tapasztalat?:  Nem

A pályázat elbírálása során előnyt jelentő járművezetői engedély kategória:  B

A pályázat elbírálása során előnyt jelentő személyes kompetenciák:

  Önállóság (alap)

  Probléma-megoldó készség (alap)

  Kommunikációs készség (alap)

  Konfliktus-kezelés (alap)

  Terhelhetőség (egyéb)

A pályázat részeként benyújtandó igazolások, alátámasztó dokumentumok:

  önéletrajz

  A Kjt. 20/A.§ (5) bekezdés b) pontja alapján a pályázó a pályázathoz csatolja arról szóló nyilatkozatát, hogy a pályázati anyagában foglalt személyes adatainak a pályázati eljárással összefüggésben szükséges kezeléséhez hozzájárul.

  3 hónapnál nem régebbi erkölcsi bizonyítvány

  végzettséget, szakképesítést igazoló okiratok másolata

A pályázat benyújtásának határideje:  2023.06.19. 00:00

A pályázat elbírálásának módja:  A beérkezett pályázatokat az intézményvezető bírálja el.

A pályázat elbírálásának határideje:  2023.06.30. 00:00

A pályázati kiírás további közzétételének helye:  www.pincehely.hu

Állás tervezett betöltésének időpontja:  2023.07.03.

Publikálás tervezett időpontja:  2023.05.26.

A pályázati kiírás közzétevője a Belügyminisztérium (BM). A pályázati kiírás a közigazgatási szerv által az BM részére megküldött adatokat tartalmazza, így annak tartalmáért a hatályos jogszabály alapján a pályázatot kiíró szerv felel.